Головна » Новини » В Рівненській області контролюватимуть відвідування учнями уроків

В Рівненській області контролюватимуть відвідування учнями уроків

mail_bigНа Рівненщині триває Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який проходитиме в два етапи. Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Перший етап рейду розпочався ще з 15 серпня та триватиме місяць –  до 15 вересня.

Фахівці, зокрема, обстежуватимуть житлові умови проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах. Також надаватимуть таким дітям соціальну адресну допомогу.

Під час перевірки виявлятимуть дітей, які не розпочали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах.

Другий, завершальний, етап триватиме упродовж вересня-жовтня.

Його завданням буде повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту. Фахівці усуватимуть причини і умови, внаслідок яких діти не навчались. Також притягуватимуть до відповідальності батьків та посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Профілактичний захід передбачає і охоплення навчанням школярів, переміщених із тимчасово окупованих територій або районів проведення АТО, виявлених під час усіх етапів проведення профілактичного заходу «Урок» і надалі впродовж навчального року.

Як повідомили в службі у справах дітей Рівненської ОДА, у 2015 році під час проведення рейду «Урок» у Рівненській області виявили 31 дитину, яка з різних причин не приступила до навчання.

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар