Головна » Відео новини » “Кардинал” вириває у “Енергії” перемогу

“Кардинал” вириває у “Енергії” перемогу

Один з центральних матчів 13-ого туру Екстра-ліги, в якому зійшлися рівненський «Кардинал» та львівська «Енергія», завершився мінімальною перевагою господарів – 2:1. «Енергетики» втратили нічию на останніх хвилинах зустрічі.

Першу половину першого тайму краще провели львів’янин. «Енергетики» дещо перегравали суперника в позиційній атаці і були ближчими до взяття воріт, аніж господарі. Рівняни в перші хвилини гри помітно нервували – вочевидь давалася взнаки величезна відповідальність за результат. Під час матчу здавалося, що матч завершиться нічиєю з рахунком 1:1, однак гравцям «Кардиналу» вдалося перевернути усе з ніг на голову наприкінці гри. Після обрізки «енергетиків» у центрі поля, пройшла контратака, яка завершився результативною передачею Волянюка на Сондака. Тезка Кардаша пробив влучно в кут воріт. Сталося це за 1.22 до завершення матчу.

Заключні приблизно вісімдесят секунд «Енергія» провела граючи з п’ятим польовим. Втім, відігратися вже не спромоглася. «Кардинал» що називається «на жилах» виграв надпринциповий матч і, мабуть, вперше в історії обійшов «Енергію» у турнірній таблиці чемпіонату.