Головна » Новини » 10 мільйонів гривень становитиме громадський бюджет Рівного

10 мільйонів гривень становитиме громадський бюджет Рівного

У вівторок, 30 серпня, в Рівненській міській раді відбулася робоча нарада щодо підготовки до прийому проектів в рамках Громадського бюджету міста Рівного. Представникам інформаційно-аналітичного відділу Рівнеради, депутатам та громадським активістам було представлено електронну систему, через яку відбуватиметься подача проектів. Також було визначено мінімальний та максимальний бюджет одного проекту.

В ході наради було запропоновано, що в рамках Громадського бюджету існуватиме поділ на малі та великі проекти, відповідно до обсягу фінансування, необхідного для реалізації проекту.

Бюджет малого проекту становитиме від 0 грн. до 250 тисяч гривень, а великого – від 250 тисяч гривень до 1 млн. 250 тисяч гривень. Відповідні зміни будуть внесені до Положення про Громадський бюджет Рівного. Загальний обсяг Громадського бюджету, за попередніми оцінками, становитиме 10 мільйонів гривень.

Подавати проекти можна буде як в он-лайн режимі (через інтернет), так і оф-лайн, заповнивши заявку вручну. Нагадаємо, що подача проектів розпочнеться 15 вересня і триватиме три тижні, до 6 жовтня.

Наразі, коли до старту подачі проектів залишається трохи більше двох тижнів, триватиме етап активних консультацій для працівників міської ради, депутатів, чиновників управлінь та громадських активістів з метою роз’яснення правил подачі проектів, їх доопрацювання та голосування за них.

Крім того, до 12 вересня триватиме збір пропозицій щодо кандидатур до складу координаційного комітету Громадського бюджету. Цей колегіальний орган відповідатиме за відбір кращих проектів, які потім будуть профінансовані з міського бюджету, пише громадянська мережа ОПОРА.

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар