Головна » Новини » За завдані збитки навколишньому середовищі, рівненське підприємство сплатить державі майже мільйон гривень

За завдані збитки навколишньому середовищі, рівненське підприємство сплатить державі майже мільйон гривень

Рівненський апеляційний господарський суд  задовольнив позов прокуратури Рівненської області про стягнення з приватного товариства на користь держави понад 600 тисяч гривень. А все через те, що дане товариство впродовж 2013-2015 років здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря за відсутності спеціальних дозволів.

У зв’язку з цим прокуратура вжила низку заходів, аби захистити громадян  у сфері охорони навколишнього природнього середовища. Натомість господарським судом Рівненської області у задоволені позовних вимог прокуратури було відмовлено. Але прокуратура не погоджуючись із таким рішенням, оскаржила його в апеляційному порядку.

У результаті якого господарський суд визнав обґрунтованими доводи прокуратури області, а відтак скасував незаконне рішення суду першої інстанції та ухвалив нове рішення, яким повністю задовольнив вимоги прокурора.

Повідомляє  прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

На Рівненщині презентували поезію Зузанни Гінчанки (ВІДЕО)

Першу україномовну добірку віршів видатної польської поетеси Зузани Гінчанки презентували у стінах Остроської академії. Зузана- …

Залишити коментар