Головна » Новини » «Рівнегаз» здійснює торги через систему “ProZorro”

«Рівнегаз» здійснює торги через систему “ProZorro”

У серпні цьогоріч ПАТ «Рівнегаз» розпочало проведення тендерних закупівель через електронні торги ProZorro. Економія на здійсненні першої пробної операції склала 2,6 тисяч гривень. Саме такий розмір коштів заощадила компанія на придбанні паперу в серпні поточного року.

Дане підприємство не є державною компанією і не підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі», який зобов’язує товариство брати участь у електронних торгах, однак, компанія за власною ініціативою вирішила приєднатись до системи ProZorro для повної прозорості та контролю у сфері закупівель.

Перші електронні торги, проведені товариством, підтвердили очікуване зниження ціни на закупівлю товарів.  Економія на першій операції при закупівлі 300 пачок офісного паперу склала 13%.

  • «Успішне та оперативне проведення тендеру показало, що підприємство цілком готове повноцінно здійснювати електорнні торги, закуповуючи й інші товари», – розповідає начальник управління матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Рівнегаз» Анатолій Сташко.

Надалі «Рівнегаз» користуватиметься системою електронних торгів для закупівлі товарів від 10 тисяч гривень. Наразі, для проведення електронних закупівель ПАТ «Рівнегаз» обрало торгівельний майданчик E-TENDER, яким уже користуються низка органів державної влади, зокрема Міністерство оборони, НБУ, Держрезерв та ін.

Повідомляє прес-служба “Рівнегазу”


Актуально

Жителі Рівненщини найкраще серед інших регіонів сплачують комунпослуги

Така тенденція спостерігається стабільно вже упродовж 2-х років. Рівень розрахунків в області значно вищий, ніж …

Залишити коментар