Головна » Новини » На Зарічненщині військові збудували моста для селян

На Зарічненщині військові збудували моста для селян

За участю військовослужбовців центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України продовжується набуття навиків будування низько водних деревяних мостів.

1 (1)В рамках відпрацювання практичних занять підрозділ здійснив марш із пункту постійної дислокації військової частини до місця призначення та провів інженерну розвідку. Особливість ділянки річки Стир в селі Іванчиці, Зарічненського району в тому, що рівень води тут постійно змінюється. Залізно дорожній міст, який  тут стояв раніше було встановлено неправильно. Понтони не мали жорсткої основи, що змушувало місцевих мешканців впродовж двох десятків років до обмеженої експлуатації та щорічного ремонту металевої конструкції. А тому залишки старого мосту буде демонтовано та наведено новий.

Як зазначив командир інженерного підрозділу Збройних Сил України майор Олексій Дем’янчук, побудова сорока п’яти метрового деревяного мосту, який зможе витримати до шістдесят тон навантаження триватиме близько тижня. Розрахунок містобудівельної установки УСМ-2, який укомплектований контрактниками п’ятдесят на п’ятдесят, підвищить свій професійний рівень ще на дну сходинку. Ті, хто мають досвід наведення різних типів мостів під час виконання завдань АТО та в тилу передаватимуть молодим бійцям.

Exif_JPEG_420

2В свою чергу голови Зарічненської селищної ради Володимир Ломако розповів, що за допомогою місцева влада вирішила звернутися саме до військових, адже подібного досвіду ні в кого немає. Довіра населення до своїх захисників постійно зростає. Щодня до бійців навідуються десятки місцевих мешканців, щоб забезпечити всім необхідним, а підлітки маючи наочний приклад для наслідування переконуються в тому, що саме служба в Збройних Силах України може стати справжньою перспективою їхнього майбутнього, – запевняє сільський голова.

Тільки за цей рік в інтересах місцевих громад Рівненщини будується вже третій міст. Один із них 72 метровий та два  45 метрові мости.

 

????????????????????????????????????

Офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар