Головна » Новини » На Рівненщині посилять заходи з безпеки

На Рівненщині посилять заходи з безпеки

30665_72Щоденно координувати роботу з безпеки громадян і об’єктів інфраструктури. Таке доручення отримали голови облдержадміністрацій від Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка під час загальноукраїнської селекторної наради. Участь в ній взяли перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, керівники силових та правоохоронних структур області, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Глава Уряду дав доручення посилити охорону об’єктів загальнодержавного значення. «До таких об’єктів відносяться порти, аеропорти, об’єкти Укрзалізниці, гідротехнічні об’єкти, електростанції», – пояснив Арсеній Яценюк. Крім  того, глава Кабміну дав завдання забезпечити охорону об’єктів водо-, газо-, електропостачання і місць масового скупчення людей.

Також в кожному регіоні мають бути створені мобільні групи для реагування на техногенні катастрофи. Прем’єр доручив встановити в кожній області контроль на наявністю лікарських засобів і медпрепаратів, пов’язаних з лікуванням поранень та опіків.

До того ж на селекторній нараді Прем’єр-міністр дав завдання Міністру внутрішніх справ прийняти рішення щодо збільшення вдвічі кількості патрулів по Україні. Адже, за його словами,після таких заходів у Харкові й Києві «як криміногенна ситуація, так і ситуація з терористичною загрозою суттєво зменшилася».


Актуально

Зізнання екс-патрульного про стару “нову систему”

Створення патрульної поліції стало чи не єдиною справжньою реформою після Революції Гідності. Набрані з нуля …

Залишити коментар