Головна » Новини » У неділю на Рівненщині відбудуться вибори

У неділю на Рівненщині відбудуться вибори

1411650674_862570818c_20079231 липня у трьох об’єднаних громадах  Смизькій, Висоцькі та Пісківській відбудуться  перші вибори депутатів та сільського голови.

До  складу Смизької  громади Дубенського  району увійде три сільські ради – Смизька, Шепетинська, та Берегівська.  Це буде потужна громада, адже її населення складе майже 8 тисяч осіб. На посаду селищного голови тут зареєстровано 3 кандидати, а за депутатське місце змагатимуться 125 кандидатів.

До Висоцької  громади Дубровицького району  увійдуть дві сільські ради –Висоцька та Людинська.  Тут також на місце селищного голови претендує 3 кандидати.

Пісківська громада Костопільського району  об’єднала дві сільські ради – Пісківську та Пеньківську. Хоча громада найменша, однак охочих  її очолити тут найбільше – 6 кандидатів.

Усі громади вже отримали бюлетені, які мають роздати на виборчі дільниці.

Нагадаємо – 8 громад в області вже обрали своїх голів та депутатів. Три громади йдуть на вибори у неділю.  До виборів , які відбудуться 28 серпня,  готуються ще три громади.

 

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар