Головна » Новини » На Заріненщині у Локницях через місяць відбудуться вибори

На Заріненщині у Локницях через місяць відбудуться вибори

13867133_1003590569761388_327839079_nНайвіддаленіша громада Рівненщини – Локницька, готова до самостійності

У Локницькій громаді, що у Зарічнянському районі люди вже активно готуються до нового життя. Нагадаємо ця громада вже вийшла на етап  виборів, які відбудуться 28 серпня. Щоб людям було простіше зорієнтуватися у житті громади, яке розпочнеться восени, консультанти проекту ПУЛЬС Асоціації міст України завітали у Локницю з робочою поїздкою в рамках «Децентралізаційного марафону».

Консультант з  юридичних питань Василь Курилас розповів про правові аспекти становлення громади.  Нагадав поетапні кроки про які слід пам’ятати при створенні нової громади. Фінансовий консультант Людмила Кушнер роз’яснила питання  про бюджетні стосунки громади та держави, про те як правильно сформувати бюджет, та на які цілі використати кошти. Водночас нагадала  про державні субвенції та шляхи їх використання. Консультанти переконані – щоб громада була успішною, працювати потрібно вже сьогодні. Зокрема шукати хороші кадри серед молоді, та вже нині напрацьовувати план соціально-економічного розвитку.

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України

Актуально

Біля Рівного вибухом вщент знищено кафе та міні-базарчик (ФОТО)

Невеличкий базарчик та кафе-бар, який донедавна працював в районі “Житинського кільця” сьогодні майже повністю згорів. …

Залишити коментар