Головна » Новини » Рівне » На Сарненщині військові об’єднали два села

На Сарненщині військові об’єднали два села

онрогВійськовослужбовці дорожньо-мостового підрозділу інженерної військової частини Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України закінчили будівництво мосту через річку Случ у селі Камяне-Случанське, Сарненського району.

Військові інженери спорудили дерев’яну переправу через річку, аби сполучити два села, Кам’яне-Случанське та  Зносичі. Для селян найближчий шлях до полів, сінокосів, лугів для випасу худоби – перехід через ріку.

Зараз військові працюють над побудовою мосту через болотяну місцевість у селі Єльне, Сарнинського району. Наявність переправи вирішить чисельні проблеми місцевих жителі, а зокрема й представників лісництва. Адже лісники,  поки що не мають доступу до місцевості понищеної бурштинокопачами, яка неподалік села Єльне. Через болото, не можуть відновити ліс. Натомість, після побудови мосту, який, як запевняють інжерери витримуватиме вагу до 60 тон, лісники зможуть виконувати свою роботу .

Побудови такого роду – звична  для військових. Будуючи мости на території цивільного населення вони удосконалюють  свої інженерні вміння та навики, які використовують для виконання військових операцій та наведення мостів в бойових умовах.

До кінця серпня військовослужбовці планують збудувати на Рівненщині ще два мости.

Актуально

У Рівному чоловік піде під суд за продаж гранат

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури викрито 44-річного жителя м.Рівне, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені …

Залишити коментар