Головна » Новини » Рівненські рятувальники занепокоєні пожежною небезпекою в області

Рівненські рятувальники занепокоєні пожежною небезпекою в області

45На Рівненщині, як і по всій території України спостерігається підвищення температурних показників та по-справжньому спекотна погода. Зокрема, за прогнозами Укргідрометцентру, до 29 липня утримається надзвичайна пожежна небезпека. Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) у цей період може стати причиною масштабних лісових та торф’яних пожеж.

Так, лише цими днями співробітникам Служби порятунку Рівненщини довелося гасити суху траву, очерет та стерню на відкритій території у Здолбунівському, Дубенському та Рівненському районах. А загалом, з початку літа рятувальники вже ліквідували 23 такі пожежі на загальній площі майже 8 га.

Головне управління ДСНС у Рівненськійобласті вкотре звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

– розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;

– заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;

– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Повідомляє  прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар