Головна » Новини » На Рівненщині чи не кожне село хоче бути центром об’єднаної громади

На Рівненщині чи не кожне село хоче бути центром об’єднаної громади

Рад1 (1)У Радивилівському районі  на Рівненщині завершується процес об’єднання громад. З  чотирьох запланованих, вже є три громади. Однак і досі не можуть визначитись та порозумітися 6 сільських рад, частина з яких  має  увійти до Сестрятинської громади. Зокрема Теслугівська сільська рада відмовилася приєднуватись до Козинської громади. Тож тепер вони мають визначитись з ким утворювати союз. А Пляшівська сільська рада мала стати частиною  Демидівської громади, але закон нині забороняє об’єднання у форматі різних районів. Тож у Пляшеві знову повернулися до процесу обговорення щодо утворення ОТГ.

Про важливість децентралізаційної реформи, представникам  громад розповіли консультанти Асоціації міст України, в рамках проекту ПУЛЬС «Децентралізаційний марафон». Консультант з юридичних питань Василь Курилас наголосив – об’єднання добровільне , тому люди мають визначитись, з ким буде краще. Та в результаті з’ясувалося, що кожна сільська рада хоче, щоб центр громади був саме у них.  Після зустрічі люди вирішили знову почати переговори, у форматі об’єднання 6 сільських рад громада матиме вагомі аргументи для розвитку.

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар