Головна » Новини » Збройні сили України запрошують на службу за контрактом

Збройні сили України запрошують на службу за контрактом

245238_500x296Увага ! В районних та міських комісаріатах Рівненської області продовжується робота щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом.

Військовослужбовцям ЗСУ держава гарантує стабільне грошове забезпечення від 7 тис. грн. та більше, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, щорічну відпустку, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування.

Для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби: для осіб рядового складу 3 роки, для осіб сержантського складу 5 років, для учасників АТО та демобілізованих термін може бути продовжено за новим контрактом на 6 місяців.

Кандидати будуть відправлені в різні навчальні центри де будуть здобувати військовий фах за спеціальністю.

Більше інформації щодо прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидатів – у Рівненському обласному військовому комісаріаті та на сайті Міністерства оборони України.

Актуально

Біля Рівного вибухом вщент знищено кафе та міні-базарчик (ФОТО)

Невеличкий базарчик та кафе-бар, який донедавна працював в районі “Житинського кільця” сьогодні майже повністю згорів. …

Залишити коментар