Головна » Відео » Безкоштовний тренінг: “Концепція ігрового персонажу”

Безкоштовний тренінг: “Концепція ігрового персонажу”

Втекти від реальності, розфарбувати будні, реалізувати себе, як творця   можливо за допомогою звичайного фотошопу. Безкоштовний треніг щодо створення персонажів для комп’ютерних ігор відбувся в Рівному. На майстер-класі навчали концепції ігрового персонажа: від скетчу до цифрового зображення.

Анастасія Дорофєєва, викладач комп’ютерної академії “ШАГ”

“Активний розвиток ігрової індустрії, кіноіндустрії, що включає в себе дизайн, графічні різні ефекти, є прагнення навчити цьому практично кожну бажаючу людину, тому що це не так і складно як здається”.

 

Анастасія стверджує, що задля створення власного персонажа, для початку за допомогою олівця потрібно втілити свою ідею на папері, а вже потім помістити в цифрове середовище графічних редакторів.  Вже у фотошопі вигаданий герой ускладнюється, набуває об’єму і кольору.

На тренінгу  навчали правилам та пропорціям  створення графічних героїв. Проте дизайнер зауважила, що для того, щоб зробити характерного персонажа, який буде вирізнятись поміж інших, потрібно  не боятись відійти від стереотипів. Загалом, відбувся обмін цінними порадами у галузі дизайну.

 Вадим, рівнянин

“Навчаюсь на веб-дизайнера, прийшов на цей семінар задля покращення своїх знать про відтворення та створення окремих персонажів, одягу, скажемо так дизайнерських рішень тих  чи інших варіацій своїх майбутніх робіт”.

 

Таке безкоштовне  навчання зацікавило багатьох рівнян. На тренінг прийшли і геймери, і художники, дизайнери та прості користувачі, що захотіли навчитися створювати власних героїв у віртуальному світі. В академії запевняють, що подібні навчання організовуватимуть і надалі. Якщо у Рівному ще виявляться охочі, отримати подібні знання .

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар