Головна » Новини » Рівне » Тепловики Рівненщини 100-відсотково розрахувалися за природний газ

Тепловики Рівненщини 100-відсотково розрахувалися за природний газ

0d7cbd450924cce05dcb4773357a9daaРівненщина – у лідерах загальноукраїнського рейтингу за розрахунками за газ і житлово-комунальні послуги.

Про це повідомили під час загальноукраїнської селекторної наради під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди.

Так, тепловики Рівненщини 100-відсотково розрахувалися за природний газ, який вони використали для виробництва тепла з початку 2016 року. Підприємства водо- і теплопостачання області також не мають боргів за спожиту електроенергію.

А мешканці Рівненської області – найдисциплінованіші платники за спожиті житлово-комунальні послуги.

У свою чергу перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, котрий представляв Рівненщину в регіональній студії, подякував керівникам підприємств,які якісно надають людям послуги та вчасно розраховуються за спожиті енергоносії.

Водночас Юрій Приварський звернувся до надавачів послуг з тим, аби й надалі тримали на контролі ситуацію із розрахунками за енергоносії, адже невдовзі стартує опалювальний сезон 2016-2017 років.

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар