Головна » Новини » Рівнерада заборонила Бойку розводити тибетських мастифів

Рівнерада заборонила Бойку розводити тибетських мастифів

93526738_549647326j_2816427_4659771 На сесії Рівнеради прийняли рішення заборонити облаштування собачих розплідників для великих, середніх та бійцівських порід, у тому числі й тибетських мастифів.  За рішення проголосували 36 депутатів. З проханням винести це питання на порядок денний до зали засідань прийшли громадяни Рівного та партія «Народний контроль».

– Сьогодні його собаки потоптали чужих курчат. Він каже, що заплатить за них. Завтра він вирішить, що його собаки достойні покусати людину. Каже, що заплатить за моральні збитки, за експертизу, – каже Дмитро Сільман, голова партії “Народний контроль” у місті Рівне. – Я думаю, нам варто що цю людину ми маємо закидати позовами і всілякими заборонами, щоб створити йому такі ж умови, які він створює людям. Після Сільмана слово надали жінці рівнянина, постраждалого від нападу псів Бойка. Та говорить, що хвилюється за власного чоловіка, адже людина яка розводить собак сказав їй, що його улюбленці дорожчі йому ніж люди.

На це Хомко відповів, що підтримує громадян у їхній проблемі й зробить усе аби люди, при зустрічі з лиховісним бізнесменом «переходили на іншу сторону вулиці». Сам Юрій Бойко, який також був присутній на сесії Рівнеради частково признає власну провину перед людьми й обіцяє перевезти усіх мастифів на Радіозавод.

[/dropcap]

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар