Головна » Новини » Рівне » Лісокористувачі Рівненщини слатили майже 34 мільйони гривень рентної плати

Лісокористувачі Рівненщини слатили майже 34 мільйони гривень рентної плати

ліс33,9 мільйони гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів сплатили до місцевих бюджетів лісокористувачі Рівненщини за шість місяців цього року. Це на 10 мільйонів більше ніж за відповідний період минулого року.

Як зазначила заступниця начальника ГУ ДФС у Рівненській області Олена Дімітрук, рентні платежі, значна частина яких надходить до місцевої скарбниці, є вагомим джерелом для фінансування потреб бюджетної сфери, соціальних програм та відновлення природних ресурсів району.

Державний бюджет отримав від лісокористувачів краю 15,5 млн. грн., що на 5,6 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, згідно зі ст. 256.2 Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо. До цього переліку відносяться і другорядні лісові матеріали, зокрема, заготівля живиці, кори, пнів та інших лісових матеріалів та побічні лісові користування, як заготівля дикорослих плодів, грибів, ягід, лікарських рослин, збирання лісової підстилки та заготівля очерету.

Актуально

Молодь Рівного, готова надавати інтимні послуги за гроші

  Поліцейські виявили рівнянку, яка в соціальних мережах розміщувала оголошення інтимного характеру про надання сексуальних …

Залишити коментар