Головна » Новини » Економіка » Рівненщина серед областей із задовільними показниками сходів озимих зернових

Рівненщина серед областей із задовільними показниками сходів озимих зернових

ozumunaМіністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко провів селекторну нараду із регіонами щодо продовольчої безпеки та стану озимих посівів.

Так, Рівненщина – серед областей із задовільними показниками сходів озимих зернових. Водночас, у деяких східних та південних регіонах України через погодні умови озимі знаходяться у складному стані. Разом з тим, з огляду на високий врожай минулого року Україна може розраховувати на стабільну ситуацію на продовольчому ринку та високий експортний потенціал.

 «Загалом на Рівненщині під врожай 2015 року озиминою засіяли понад 120 тисяч гектарів. Погода у листопаді-грудні була сприятливою і посівам вистачало вологи. Тож, сьогодні 84 відсотки майбутнього врожаю знаходиться у доброму та задовільному стані», – повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Разом з тим, за словами Юрія Приварського, сільськогосподарські підприємства не у повній мірі забезпечені мінеральними добривами, адже цьогоріч ціна на добрива удвічі більша за минулорічну. У міністерстві повідомили, що вже нині шукають шляхи забезпечення підприємств галузі кредитами. Зокрема, розглядається можливість надання державної компенсації відсоткових ставок за залученими кредитами на придбання матеріально-технічних ресурсів, зокрема, міндобрив.


Актуально

Курс Bitcoin почав стрімко зростати

Біткоін станом на 11:24 торгується в районі 9 785 доларів за “монету”. Сьогоднішнє “дно” – …

Залишити коментар