Головна » Новини » Директору ТРК “Ритм” спалили автомобіль

Директору ТРК “Ритм” спалили автомобіль

13724061_1356923520987953_3512540346312866985_oДиректору із стратегічного розвитку ТРК “Ритм”, відомому у Рівному журналісту та активісту, депутату Рівнеради Олександру Курсику спалили автомобіль. Це сталося в ніч з понеділка на вівторок у дворі будинку, де проживає журналіст із сім’єю.

Для автомобіля – це звичне місце нічного паркування, Олександр Курсик каже, що ставить його так вже близько восьми років, і ніколи ніяких нарікань від сусідів, чи будь-кого на це не було. Саме тому, підпал автомобіля він пов’язує із своєю журналістською діяльністю.

За 12 років в журналістиці було різне… Сьогодні мені підпалили автомобіль, нагло, зухвало, з присмаком безкарності, в дворі житлового будинку. Висновок один – робота на 1+1, діяльність порталу ЧаРівне.інфо та телеканалу Ритм не проходять марно, – казав, кажу і далі казатиму правду, навіть якщо вона комусь не подобається. – заявив Олександр Курсик на своїй сторінці у соціальній мережі.

Журналіст також сподівається, що реформа в правохоронних органах не пройшла даремно, і поліція зможе знайти злочинців: “Для мене це екзамен новим очільникам поліції та обласної прокуратури.”.

Нагадаємо, що нічні підпали автомобілів для Рівного вже стали звичними. Лише протягом останнього року в дворах будинків було спалено більше десятка іномарок.

 

 

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар