Головна » Випуск новин » Новий прокурор Рівненщини “на долоні” у Луценка

Новий прокурор Рівненщини “на долоні” у Луценка

БезымянныйПозбавити рівнян кубла злочинності вирішив Генпрокурор України Юрій Луценко. В обласному центрі він представив  нового прокурора області- львівянина Олега Соболя. Луценко впевнений, прокуратура більше не буде ганьбити рідний грай генпрокурора . Адже він вважає , що ганьбою тут покриті всі. Окрім, новопризначеного прокурора, який  буде «чистим як на долоні», бо кожен підпис, кожен крок буде контролювати сам Луценко.

  • « Я дійсно шукав досвідченого прокурора. Думаю, Олег Миколайович , який працював самостійним прокурором на різних територіях Галичини, точно знає яка є прокурорська робота. Олег Миколайович зможе очолити більш потужну область і потреба у хорошому спеціалісті давно існує у Рівненській області. Йому випала така доля, бути саме в Рівному , бути дуже прозорим , як на долоні, я буду знати точно все. В силу того, співпраці з народними депутатами і в силу того , що я тут родився і в мене безліч друзів і знайомих. Вам прийдеться тут важко, у відкритому режимі працювати на відновлення репутації органів прокуратури» , – каже Юрій Луценко.

Олег Соболь призначений на посаду прокурора Рівненщини терміном на 5 років. Раніше він обіймав різні посади у прокуратурах Львівщини та Івано-Франківщини.

Новий прокурор, стверджує Юрій Луценко ,боротиметься не лише з бурштиновою мафією, але й  викорінюватиме корупцію в інших сферах. Натомість сам Генеральний, не  зупинятиметься на зміні посад прокуратури, адже ситуація на сьогоднішній день вимагає повної зміни керівництва.

-« Я довго чекав цього моменту, я стискував зуби , коли мені розказували, що попередній начальник МВС мною торгував і розказував, що він під моїм дахом. Я довго стискував зуби, коли чув як прокуратура розказувала, що з Луценком домовиться. Я тиснув навіть після минулого тижня, після затримання , а потім і арешту заступника обласного прокурора , коли виконуючи обов’язки почав розпускати подібні чутки. Шановні працівники прокуратури і не шановні мною «Гілки», те що робилося в цьому приміщені є повною ганьбою для Рівненщини та України, для мене особисто. Я вас запевняю, що я не зупинюся на тому , що відбулося тиждень тому, це цунамі буде продовжуватись . Ви можете посміхатися колеги , ви можете відводити очі , але більше ніколи прокуратура не буде кублом злочинців», – зазначає Генпрокурор України.

Натомість світло в кінці бурштинового тунелю Юрій Луценко бачить лише у законному видобутку сонячного каміння. Тому закінчив засідання Генпрокурор своєю ініціативою щодо впровадження закону про легалізації бурштину.

  • « Що має зробити держава?! Прийняти закон про легалізацію видобутку бурштину, так щоб люди , як видобували і за собою закривали землю , яка подібна зараз на марсіанські пейзажі більше, ніж на прекрасне наше Полісся. Відтак, я буду звертатись з вересня місяця до Верховної Ради з вимогою прийняття закону про бурштин». – Юрій Луценко

Нагадаємо, Рівненщина лишилася прокурора 4 липня  -тоді, затримали заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, підполковника СБУ та керівника одного із районних відділів поліції області і відсторонили від виконання обов’язків прокурора області Анатолія Ковальчука. Сьогодні ж з 12 години до виконання своїх обов’язків приступив новий прокурор Олег Соболь.

Актуально

Привітання з Різдвом Пресвятої Богородиці (ВІДЕО)

Залишити коментар