Головна » Відео новини » Бої без правил. Скандальна сесія Рівненської облради

Бої без правил. Скандальна сесія Рівненської облради

13441781_710260149077471_1027519241_o (1)Бійка, крики і сварки. Так розпочалося сьогоднішнє засідання сесії Рівненської обласної ради.

Нецензурні слова, документи, пляшки з водою летіли в бік президії, де намагалися відкрити сесійне засідання обоє голів облради: Володимир Ковальчук та Олександр Корнійчук.

Допомагали у «розборках» і рівненські депутати, і нардепи. Серед них: Юрій Вознюк, Володимир Парасюк, Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук.

Ситуація зайшла в глухий кут, тому Володимир Ковальчук викликав поліцію.

Врешті, бійка завершилася, а голови оголосили перерву і пішли вирішувати ситуацію в кулуарах. Через хвилин 40 Корнійчук та Ковальчук вийшли до депутатів і присутніх, щоб вибачитися за свою поведінку і добровільно скласти повноваження.

Засідання сесії продовжив Олексій Бучинський (ВО «Свобода»), на якому внесли в порядок денний рішення про звільнення обох голів і проголосували за нього. Більше того, депутати продовжили роботу в звичному, спокійному режимі. Тепер у Рівненської обласної ради знову немає очільника. Проте, депутати обіцяють обрати його вже найближчим часом, на позачерговій сесії.

 

 


Актуально

У Рівненському міському центрі зайнятості відбувся форум професійно-технічних майстрів (ВІДЕО)

Під гаслом «Живи і працюй в Україні» у Рівненському міському центрі зайнятості відбувся форум професійних …

Залишити коментар