Головна » Новини » Напередодні чвертьфіналу. Перемога в тренувальному режимі (ВІДЕО)

Напередодні чвертьфіналу. Перемога в тренувальному режимі (ВІДЕО)

IMG_8785-73Вже сьогодні, у неділю 12 червня “ОДЕК” проведе перший чвертьфінальний матч Чемпіонату України серед аматорських команд. На стадіоні “ОДЕК-Україна” у Оржеві, о 17:00 вони прийматимуть “Єдність” з Плисок, Чернігівської області. Пропонуємо Вам згадати, як команда Рівненщини провела останній матч у всеукраїнських змаганнях.

За відсутності будь-якої турнірної мотивації футболісти “ОДЕКа” підтвердили свій високий клас та професійність і легко та невимушено в останньому, шостому турі групового етапу Чемпіонату України серед аматорських команд у Хмельницькому дали майстер-клас і перемогли місцеве “Поділля”.

Стартові хвилини матчу суперники підлаштовувались до темпу гри та притиралися один до одного. Створили по моменту біля кожних воріт, зокрема в “ОДЕКа” міг відзначитись Віталій Груша, а оржівців врятувала поперечина власних воріт. І все ж таки на 27 хвилині матчу переможно догори здійняли руки саме господарі. Швидка та масована контратака “Поділля” завершилась виходом один в один і Олександр Музичук зумів переграти Юрія Кособуцького – 1:0.

Це став перший, і єдиний гол пропущений “ОДЕКом” на стадії групового етапу змагань. Суха серія оржівців в Чемпіонаті України серед аматорів тривала ще з минулого року, і склала 522 хвилини чистого ігрового часу. Ця цифра могла б бути і більшою, якби оржівці зіграли вдома з “Волокою”, яка не з’явилася на матч, і отримала технічну поразку, крім того, “ОДЕК” отримав технічну поразку в матчі фінальної частини з “Інгулець-2”, де також команда не пропустила. Власне, наразі не можна казати на скільки це є рекордна серія, але завершити груповий етап з нулем в графі пропущені голи, принаймні за ті роки, де існує статистика у відкритому доступі ще не вдавалося нікому. Не вдалося увійти в історію і “ОДЕКу”.

Після пропущеного голу “ОДЕК” схаменувся, і футболісти відразу взялися за справу. Так вже на 30 хвилині матчу Андрій Наумець першим встиг на добивання після невдалого сейву кіпера суперника – 1:1.

Ще за чотири хвилини Віктор Газицький створив справжній футбольний шедевр, ефектно перекинувши кіпера суперників – 1:2.

Під завісу тайму, подача зі штрафного майже від кутового прапорця, і капітан Сергій Чикалюк-Козакевич як на тренуванні вганяє м’яча в сітку – 1:3.

В другому таймі “Поділля” вже за традицією аж двічі провели заміну голкіперів. Оржівці наче спеціально робили так, щоб жоден з них не завершив матчу “сухим”, в обох випадках відзначався дует Каращенко – Апанчук. Так на 73 хвилині перший прорвався у штрафний майданчик, стягнувши на себе увесь захист та воротаря, і віддав на Апанчука, той переправив м’яча у порожні ворота. Коли вже йшли компенсовані арбітром хвилини знову Віктор Каращенко постарався. Обіграв захисника біля лицевої лінії, і прострелив на вже набігаючого Олександра Апанчука – 1:5.