Головна » Новини » Повернення Романа Максимюка та одноосібного лідерства (ВІДЕО)

Повернення Романа Максимюка та одноосібного лідерства (ВІДЕО)

hoscha_slaviaФутбольний клуб “Славія” повернув собі одноосібне лідерство у Чемпіонаті Рівненської області серед ветеранів. Після невпевненої гри з дубенчанами, рівненські ветерани переглянули своє відношення до цього турніру, і результат не забарився.

В пропущеному матчі другого туру “Славія” грала у Гощі проти команди з автентичною та креативною назвою “Зеніт Слави”, яка хоч мала на один матч більше і очолювала турнірну таблицю центральної зони чемпіонату. У попередній грі рівняни, безперечні фаворити турніру, на власному полі провели не надто переконливий матч із дубенськими ветеранами, як ми вже повідомляли, тоді лише завдяки автоголу “Славія” перемогла 1:0. Після цього поєдинку, схоже, в команді були зроблені правильні висновки, щодо складу та відношення гравців до даного турніру.

В Гощі, в складі “Славії” повернулися в команду, і вперше в цьому сезоніна поле вийшли такі відомі рівненські ветерани як Олександр Шапінський, Анатолій Озімковський, Вадим Васильєв, і безперечно лідер команди минулого сезону Роман Максимюк.

З їх приходом гра рівнян стала набагато ефективніше, і результат не забарився. Вже в першому таймі Роман Максимюк робив дальній навіс зі свого лівого флангу, а Юрій Кумейко, намагаючись вибити м’яч на кутовий, ефектно перекинув свого голкіпера і записав у свій пасив автогол – 0:1.

Вже за декілька хвилин Президент “Славії” Горислав Літвінчук вдало зіграв на добиванні, і подвоїв рахунок. У першому таймі у ворота господарів залетіло ще два м’ячі відзначились Андрій Паршиков та безперечно кращий нестаріючий Роман Максимюк – 0:4.

В дебюті другого тайму п’ятий гол забив Вадим Васильєв. Протягом гри рівняни мали повну ігрову перевагу, і могли забити ще, особливо не щастило Сергію Вознюку, який змарнував декілька стовідсоткових моментів.

Щодо господарів, то вони також могли відзначитись хоча б голом престижу. Але завдяки відомим кривим воротам на гощанському стадіоні, м’яч ТРИЧІ влучав у поперечину.

Решта команд у Чемпіонаті області серед ветеранів цими вихідними завершили ігри першого кола. Стовідсотковий результат, і перше місце у Центральній зоні має лише “Славія”, при чому в команди ще один матч в запасі. Так у середу рівяни завершать першу половину групового етапу виїзним матчем у Костополі з місцевими ветеранами. Але вже навіть так, “Славія” є недосяжною для конкурентів.

1

Вже у найближчий вікенд у Чемпіонаті області серед ветеранів розпочнуться матчі другого кола групового етапу. Нагадаємо, що в цьогорічному чемпіонаті беруть участь 15 команд, які на першому етапі розділені на три зони за територіальним принципом, де грають кожна з кожною в два кола. До другого етапу вийдуть команди, які посядуть 1-2 місця в своїх групах, а також дві найкращі команди, що займуть 3 місця – і ця “вісімка” надалі змагатиметься за олімпійською системою (також матчі вдома і на виїзді).

Як відомо, “Славія” є беззаперечним фаворитом цих змагань. Зокрема, команда три останні роки незмінно здобуває золоті медалі цього турніру, при чому за цей час команда виграла УСІ матчі усіх цих трьох чемпіонатів.