Головна » Новини » Економіка » Школярі Рівненщини потребують 112 автобусів!

Школярі Рівненщини потребують 112 автобусів!

????????????????????????????????????

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА  відбулось розкриття тендерних пропозицій .  На участь у закупівлі 10 шкільних автобусів,  загальною вартістю майже 14 мільйонів гривень, документи подали п’ятеро учасників –  троє з Київщини, один з Рівного та Черкас. Тендер було оголошено  в травні цього року.

«Рівненька область потребує ще 112  шкільних автобусів  для того, щоб  повністю закрити питання з підвозу дітей з віддалених населених пунктів до навчальних закладів. Головні умови –  оптимізація малокомплектних шкіл та співфінансування закупівлі автобусів з місцевих бюджетів 50 на 50»,- наголосив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Члени тендерного комітету у присутності представників учасників торгів та ЗМІ оприлюднили пропозиції  закупівель. Найдешевше придбати 10 автобусів  учасники пропонують  за 1 мільйон 320 тисяч гривень, найдорожче  –  1 мільйон 720 тисяч гривень.  Від моменту розкриття документації  у членів тендерного комітету є один місяць для визначення переможця торгів. Зважатимуть фахівці в першу чергу на  ряд вимог та критеріїв до наданих конкурсних пропозицій. Найголовніше – це  технічні характеристики, які забезпечуватимуть надійність та безпеку перевезення школярів. Крім цього, в учасників повинен бути досвід у подібних закупівлях, належна документація підприємства та прийнятна цінова політика.

Шкільні автобуси освітяни планують закупити до початку цього навчального року.

Актуально

Третина пенсіонерів Рівненщини вже отримали підвищені виплати

Більше третини усіх пенсіонерів (а це понад 105 тисяч осіб) вже отримали збільшені виплати, повідомили …

Залишити коментар