Головна » Новини » Змагання із кросфіту відбулися у Львові

Змагання із кросфіту відбулися у Львові

imagesУ Львові вперше відбулися змагання із кросфіту. Цей молодий вид спорту, якому лише 15 років, дуже популярний в Європі та Америці. Тепер з ним познайомилась і львівська публіка, пише Галичина спортивна.

Учасник повинен здолати дистанцію, виконавши 7 вправ: стрибки, качання пресу, підіймання гирі, присідання на одній нозі, стрибки зі скакалкою та підіймання штанги. Перемагає той, хто виконає всі вправи найшвидше.

Організатор змагань, найсильніша людина світу Володимир Рекша зазначив: «Тут головне виконувати кожну вправу на велику кількість повторень. Ось, наприклад, ми стрибаємо на висоту 75 см 10 разів, стрибаємо на скакалці 100 разів. На дистанції залучаються всі групи м’язів».

Найскладнішою для учасників виявилась фінішна вправа зі штангою. Сумський богатир Олександр Бідоненко розповів: «Найскладнішою була станова тяга. Я максимально на тренуваннях піднімав 100 кілограмів, а тут 120. А ще було складним присідання на одній нозі. Судді уважно та суворо придивлялися до помилок. Однак це добре».


Актуально

У Здолбунові юнаку вистрілили в ногу

У Здолбунові на п’ятнадцятирічного юнака напав невідомий. Він спершу намагався відібрати у хлопця мобільний телефон. …

Залишити коментар