Головна » Новини » Економіка » Багатоповерхівка з сонячними батареями є у Львові

Багатоповерхівка з сонячними батареями є у Львові

1У Львові на даху нещодавно введеного в експлуатацію багатоповерхового житлового комплексу «На Кондукторській» встановили сонячні батареї, пише ecotown.com.ua.
Завдяки використанню сучасних технологій житло повністю відповідає вимогами сьогодення. Нерухомість, побудована з інноваційним баченням, не тільки забезпечує комфортні та якісні умови для проживання людей, а й виконує надзвичайно актуальну у нинішніх реаліях функцію енергозбереження. Так, сонячні батареї дозволяють житловому комплексу не тільки економити енергоресурси, а й здешевлюють комунальні послуги його мешканцям. Завдяки використанню сонячної енергії кожен власник квартири має змогу користуватися освітленням під’їздів, прибудинкової території і громадських зон безкоштовно.
Гострий дефіцит природного газу та вугілля, яке є основним паливом для українських теплоелектростанцій, став причиною недовиробництва електроенергії в країні – і як наслідок аварійних відключень електрики. Аби зменшити споживання електричної енергії на загальнодержавному рівні багато житлових об’єктів сьогодні змушені відмовитись від освітлення під’їздів у вечірні, нічні та ранкові години.
В той же час під’їзду, який підключений до сонця, занурення у темряву не загрожує. Лампочки живляться від акумулятора, який заряджається від сонячних батарей, встановлених на даху багатоповерхівки. З настанням сутінок відразу спрацьовує реле – пристрій для захисту й автоматичного управління електричними приладами – і засвічуються енергоощадні лампочки. Навіть якщо сонця протягом певного дня не буде, світло забезпечить акумулятор, заряду якого вистачає, як правило, на 72 години.
Будемо сподіватися, що мине ще зовсім небагато часу і користуватися світлом від сонячних батарей зможуть не тільки мешканці новобудов бізнес-класу.

Актуально

Українець Олександр Абраменко приніс перше “олімпійське золото” (ФОТО, ВІДЕО)

Українець Олександр Абраменко здобув золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані з фрістайлу. …

Залишити коментар