Головна » Новини » “Верес” знову сильніший за київський “Арсенал” (ВІДЕО)

“Верес” знову сильніший за київський “Арсенал” (ВІДЕО)

Рівненський «Верес» обіграв столичний «Арсенал» на його полі. Таким чином рівняни помстилися за поразку у своєму першому офіційному матчі. Нагадаємо, тоді в попередньому етапі Кубку України відроджений «Верес» програв «канонірам» з рахунком 1:0.

До матчу команди підійшли у хорошому стані: «Верес» у минулому турі переграв «Енергію», а «Арсенал-Київ» зіграв у нічию з одним із лідерів чемпіонату – стрійською «Скалою».

Господарі вже на четвертій хвилині могли відкривати рахунок у матчі. Після розіграшу штрафного Роман Пахолюк випередив воротаря «Вереса», але пробив трохи вище поперечини.

Далі два чудові моменти мав Андрій Домбровський. Спершу він зльоту пробивав лівою після скидки Пилипенка, а потім намагався головою пробити у ближній кут воріт гостей – обидва удари пройшли повз рамку.

Щодо «Вереса», то рівняни вишукували слабкі місця в обороні «канонірів». В одній з атак Антон Яременко віддав непогану передачу з правого флангу, втім ні Олександр Лакуста, ні Ростислав Волошинович до м’яча не дотягнулися.

Загалом у першому таймі команди демонстрували рівну гру, і здавалося, що перша половина гри так і закінчиться у нічию. Втім, на другій доданій арбітром хвилині гості таки зуміли провести результативну атаку. Олександр Лакуста виграв верхову боротьбу і з незручної позиції віддав хороший пас на правий фланг Богдану Скоцькому, який пробив по воротах «Арсенала». Голкіпер відбив м’яч перед собою. Антон Яременко був першим на добиванні і рахунок став – 0:1.

Після перерви рівняни продовжили грати агресивніше. Але забити вдалося киянам. Богдан Скоцький заробив штрафний поряд зі своїми воротами. Гравці «Арсенала» швидко розіграли «стандарт» і після серії рикошетів Андрій Домбровський з близької відстані не залишив шансів Сергію Семено – 1:1.

Але, довго «канонірам» радіти не довелося. Вже за три хвилини Богдан Скоцький і Тарас Коблюк на правому фланзі атаки обіграли весь захист «Арсенала», а Ростислав Волошинович у ближньому бою виявився швидшим за Сергія Сітала. Рахунок став – 1:2.

Для Ростислава Волошиновича цей гол став другим у двох матчах за ФК «Верес».

Втретє відзначитися у воротах «Арсенала» мав шанс Тарас Коблюк. Півзахисник взяв ініціативу на себе і пробив з гострого кута. Але цього разу голкіпер киян – виручив партнерів.

Наприкінці матчу господарі поля кинули всі сили в атаку, але створити щось по-справжньому небезпечне біля воріт рівнян не зуміли. У підсумку ФК «Верес» здобув свою другу поспіль перемогу.

Інші результати 20-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги:

Барса – Реал Фарма 0:1
Кремінь – Кристал 2:1
Арсенал-Київщина – Буковина 0:2
Енергія – Нікополь-НПГУ 4:2
Мир – Скала 0:3

ФК «Верес» за шість турів до закінчення чемпіонату залишився на третій позиції. Турнірна таблиця після 20-го туру.