Головна » Новини » У Великобританії готують референдум про членство країни в ЄС

У Великобританії готують референдум про членство країни в ЄС

kemeronПрем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон прагне якнайшвидше провести референдум про членство своєї країни в Європейському союзі. Про це глава британського уряду заявив в ефірі ВВС, передає Європейська правда.

“Референдум має відбутися до кінця 2017 року. Якщо у нас вийде зробити це раніше, я буду радий. Чим швидше я досягну результату в даному зобов’язанні провести референдум і переговори (про новому форматі ЄС), тим краще”, – сказав Кемерон. Як повідомлялося, депутати Палати громад не змогли домовитись щодо законопроекту, який передбачає проведення референдуму про вихід Великої Британії з ЄС до 2017 року.

В навмисному провалі законопроекту консерватори звинувачують колег з Ліберально-демократичної партії, які у відповідь на своє голосування вимагали підтримки так званого “податку на спальні”. Прем’єр Девід Кемерон обіцяв проведення референдуму про вихід Великої Британії з ЄС в 2017 році у разі перемоги консерваторів на парламентських виборах, які відбудуться у травні 2015 році.

Раніше Кемерон заявив, що Велика Британія не платитиме додаткові 2,1 млрд євро до бюджету ЄС.


Актуально

Курс Bitcoin почав стрімко зростати

Біткоін станом на 11:24 торгується в районі 9 785 доларів за “монету”. Сьогоднішнє “дно” – …

Залишити коментар