Головна » Новини » Китайці виготовлятимуть електроенергію з газу

Китайці виготовлятимуть електроенергію з газу

1557467У Китаї побудували найбільше підприємство з переробки вугільного метану в електрику.

Завершено будівництво найбільшого у світі об’єкту з переробки метану на вугільних шахтах в електрику, повідомляє Корреспондент з посиланням на агентство Синьхуа.

Об’єкт розташований у північній китайській провінції Шаньсі. Проект побудований корпорацією “Луань”, яка володіє вугільною шахтою Гаохе в Шаньсі.

Компанія має намір незабаром запустити генератор потужністю 30 мВт, який буде здатен утилізувати 99% від усього метану, що викачується з вугільних шахт.

Отруйний метан – газ, що є супутньою речовиною під час підземного видобутку вугілля, який за високої концентрації можливо конденсувати у метиловий спирт і використовувати як паливо для двигунів внутрішнього згоряння. Однак у 81% метану немає такої концентрації, що робить його непридатним для скраплення, проте нова технологія дозволяє переробляти його в електрику, коли газ розкладається на двоокис вуглецю і воду під температурою 950 градусів, а пара, що виробляється, використовується у створенні енергії.

Проект дозволяє щорічно скоротити викиди парникових газів на 1,4 млн тонн і виробляти 200 млн кВт/год енергії.


Актуально

У Рівному навчатимуть готувати громадські проекти!

РОГО «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА …

Залишити коментар