Головна » Новини » Норвегія приєдналася до сил швидкого реагування НАТО

Норвегія приєдналася до сил швидкого реагування НАТО

скачанные файлыАрмійські підрозділи Нідерландів, Норвегії і ФРН в новому 2015 році відпрацюватимуть елементи концепції Сил швидкого реагування НАТО, формування яких має бути завершене до 2016 року.

Про це пише УНІАН.

“Держави-члени альянсу бачать необхідність у створенні сил, здатних протягом кількох днів розгорнутися для виконання завдань із забезпечення безпеки країн НАТО. Нині триває узгодження деталей проекту, проте вже в 2015 році норвезький батальйон “Телемарк” разом з німецькими та нідерландськими підрозділами розпочне відпрацювання ряду елементів даної концепції”- говорить міністр оборони королівства Іне Еріксен Серейде.

Як наголошується в коментарі, елітний мотопіхотний батальйон “Телемарк”, а також фрегат, ракетний катер і мінний тральщик ВМС Норвегії цього року входитимуть до складу Сил реагування НАТО (NATO Response force) – створеного в 2003 році з’єднання підвищеної готовності, яке комплектується на ротаційній основі.


Актуально

У Рівному науковці заговорили про поведінкову економіку!

У Рівненському державному гуманітарному університеті протягом двох днів 15-16 грудня проходить міжнародна науково-практична конференція “Сучасні …

Залишити коментар