Головна » Новини » Кримінал » Пожежа на Словацького: помста чи спроба замести сліди?

Пожежа на Словацького: помста чи спроба замести сліди?

Уночі 21 лютого у Рівному на вулиці Словацького, в будiвлі, яка належить обласній раді і перебуває на балансі КП «Рівнепаливо», спалахнула пожежа. У приміщенні розташовані офіси кількох громадських організацій. Попередня причина пожежі – підпал. 

1

За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України. Одна з версій, що підпал могли вчинити через участь  представників громадських організацій у атестаційних комісіях, які проводять співбесіди з працівниками поліції.

Однак, є ще версія щодо того, що дехто просто «поклав око» не так на двоповерхове приміщення КП «Рівнепаливо» в центрі міста, як на земельну ділянку, яку можна продати під забудову.

Справа в тому, що КП «Рівнепаливо» за попереднього голови обласної ради Михайла Кирилова було доведено до банкрутства, а майно підприємства – виставлено на торги. А це – склади, офісні приміщення, транспортні засоби, під’їзні шляхи не тільки у місті, а й у області. Нині вже щось продано, щось списано, і лишилась лише частина майна. До того ж, уся документація, яка стосується діяльності ліквідаційної комісії КП «Рівнепаливо» знаходилася саме у приміщенні, де й відбулася пожежа.

За словами начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарау Рівненскої обласної ради Юрія Нілабовича, що згідно статті 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» одними з істотних умов договорів оренди є страхування орендарем взятого ним в оренду майна та зобов’язання щодо забезпечення пожежної безпеки орендованого майна. Але, як виявилося, орендоване майно не було застраховане. Окрім того, за тодішнього голови обласної ради – Михайла Кирилова, який зараз очолює постійну комісію облради з економічних питань та комунальної власності облради – не було проведено й оцінки всього майна обласної територіальної громади та, відповідно, його не застраховано. А з деякими організаціями взагалі відсутні договори оренди. Юрій Нілабович також зазначив, що зараз у облраді з’ясовують це питання, аби встановити, чи було тут службове недбальство або злісний умисел.


Актуально

Українець Олександр Абраменко приніс перше “олімпійське золото” (ФОТО, ВІДЕО)

Українець Олександр Абраменко здобув золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані з фрістайлу. …

Залишити коментар