Головна » Новини » У Рівному Міхеіл Саакашвілі критикував діючу владу та розповідав, як жити краще

У Рівному Міхеіл Саакашвілі критикував діючу владу та розповідав, як жити краще

Український «Рух за очищення» завітав до Рівного. Під час Антикорупційного форуму, який відбувся в центральному корпусі НУВГП, реформатори із команди Міхеіла Саакашвілі озвучили 5 основних вимог: відставка уряду Яценюка, незалежний генпрокурор та судочинство, пакет законів про економічну свободу, невідворотність покарання за злочини, нове виборче законодавство.

NyjZ2a3BYRc

Міхеіл Саакашвілі відверто покритикував Володимира Хомка та Арсенія Яценюка, додавши, що український уряд давно себе дискредитував. Учасник «Рух за очищення» Василь Гацько зазначив, що влада провалила реформи, відповідно, в суспільстві спостерігається великий попит на нові проекти. Між тим, Міхеіл Саакашвілі зазначив, що потрібно генерувати нові ідеї і проіронізував, що до прем’єра Яценюка це не дійде, бо уряд в Україні мертвий.

Натомість, Міхеіл Саакашвілі заликав громадян об’єднатисята і докорінно змінити систему влади в країні, оскільки маленькі зміни не допомагають. За словами голови Одеської ОДА, проблема — високий курс долара. Щодо авто в Україні, то Саакашвілі не придбав собі автівку через невіповідність із власними моральними принципами.

Між тим, підняти економіку і подолати корупцію в країні зовсі не складно. Перш за все, зазначив Міхеіл Саакашвілі, потрібно провести децентралізацію, дерегуляцію та спростити умови для бізнесу.


Актуально

На Рівненщині чоловік загинув від удару струмом

23 лютого, ввечері, у селі Глинки Рівненського району, загинув чоловік від удару струмом.  Як повідомляють …

Залишити коментар