Головна » Новини » На Рівненщині 163 учасники АТО знайшли роботу

На Рівненщині 163 учасники АТО знайшли роботу

У 2015 році послугами обласної служби зайнятості скористалися 963 учасники АТО.

ато

Працевлаштовано 141 демобілізованого, з них 62 започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю та 2 особи працевлаштовані за рахунок виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску. Професійне навчання проходили 148 учасників АТО. Ще 50 осіб взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Відповідно до бюджетної програми «Заходи соціальної та професійної реабілітації учасників АТО» 12 демобілізованих учасників АТО пройшли професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за кошти державного бюджету.  

«Намагаємося бути максимально корисними для земляків, які захистивши Україну, повертаються на малу батьківщину, – зазначив директор обласного центру зайнятості  Іван Ткачук. – У цьому році служба зайнятості продовжує співпрацювати з обласним військовим комісаріатом, діє відповідна угода. Ми пропонуємо демобілізованим різні форми зайнятості».

Послуги обласної служби зайнятості у січні 2016 року продовжували отримувати 790 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Всього у січні 2016 року працевлаштовано 21 особу, в т.ч. за направленням служби зайнятості – 16 осіб.

Для забезпечення відповідності  професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості професійне навчання пройшов 91 військовослужбовець.


Актуально

Українець Олександр Абраменко приніс перше “олімпійське золото” (ФОТО, ВІДЕО)

Українець Олександр Абраменко здобув золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані з фрістайлу. …

Залишити коментар