Головна » Новини » Влада Дубенщини вивчає екологічні проблеми району

Влада Дубенщини вивчає екологічні проблеми району

ikvaУ зв’язку з нестачею води в селах Дубенського району створено робочу групу, яка розглянула скаргу жителів с. Тростянець щодо законності видачі дозволів на відведення земельних ділянок, які розташовані між селами Іваниничі та Тростянець.

Як інформує офіційний сайт Дубенської РДА, робоча група виїжджала на місце 18 серпня аби з’ясувати причини нестачі води у с. Іваниничі і с. Тростянець та визначити шляхи виходу з цієї ситуації. Вирішено розчистити переїзди через річку, відновити русло річки Горобинка та встановити трубу.

Оскільки мешканці Дубного часто чують запах диму, то робоча група вирішила перевірити чи не забруднюється повітря від випалювання деревного вугілля у с. Довге поле (Семидубська сільська рада). Цього дня випалювальне устаткування не працювало, а тому з підприємцем домовились, що коли воно запрацює, представник санітарно-епідеміологічної станції протягом 5 днів братиме проби повітря на визначення вмісту забруднюючих речовин.

Актуально

Здолбунівчани облаштовують місце найбільшого бою в історії УПА

Активісти Здолбунівського Національного Корпусу, за підтримки голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука, встановили другий ряд інформаційних …

Залишити коментар