Головна » Новини » Рівняни можуть дачний будинок зробити житловим

Рівняни можуть дачний будинок зробити житловим

22963_photoКабінет міністрів України дозволив дачні і садові будинки, які відповідають державним будівельним нормам, безкоштовно перевести у житлові.

Це оформлюють органи місцевого самоврядування села, селища, міста, з якими відповідні дачні поселення та садівничі товариства пов’язані адміністративно або територіально. Щоб перевести дачні і садові будинки у житлові, їхні власники або уповноважені ними особи мають подати низку документів: заяву за визначеною формою, копію документу про право власності на дачний чи садовий будинок, письмову згоду співвласників на переведення такого будинку у жилий та звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

Рішення місцева влада має прийняти протягом місяця і за три дні повідомити власника. Якщо буде відмова, можна буде спробувати подати документи ще раз. Опісля зміни внесуть до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.


Актуально

У понеділок в Рівному запрацює виставка ” З історії тризуба та гривні”

26 лютого о 12.00 в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею запрацює виставка «З історії тризуба …

Залишити коментар