Головна » Новини » Кримінал » Рівненські правоохоронці затримали мисливця за «сонячним» камінням

Рівненські правоохоронці затримали мисливця за «сонячним» камінням

103810На Рівненщині в результаті проведення спільних заходів співробітниками Державної прикордонної служби, МВС та СБУ було виявлено правопорушника, який скуповував бурштин у прикордонні. 

Спочатку прикордонники Луцького загону отримали інформацію про чоловіка, який займається скуповуванням бурштину, видобутого незаконним шляхом. Про даний факт охоронці кордону негайно проінформували співробітників СБУ в Рівненській області. В результаті вжитих заходів незабаром представники СБУ та ДАІ затримали автомобіль «БМВ» під керуванням підозрюваного у скупці 46-річного громадянина України. У ході огляду автівки підозри правоохоронців підтвердилися. В автомобілі було понад 10 кілограмів необроблене каміння бурштину.

Наразі каміння вилучено співробітниками МВС в Рівненській області. По даному факту зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину за ст. 198 КК України (Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом).

Актуально

В PlayStation створить віртуальний проект про Чорнобиль ( ВІДЕО )

Система PlayStation анонсувала реліз віртуального проекту, який буде присвячений Чорнобилю та трагедії, яка там трапилась …

Залишити коментар