Головна » Новини » У Рівному працівники ДСНС тренувалися рятувати потопаючого

У Рівному працівники ДСНС тренувалися рятувати потопаючого

21На Рівненщині купальний сезон в розпалі. Щодня водойми області відвідують сотні людей. Однак, не всі любителі водного відпочинку дотримуються елементарних правил безпеки на воді. Як наслідок, з початку цьогорічного купального сезону вже потонуло 6 громадян. Проте, число жертв могло б бути набагато більшим, якби не швидкі та професійні дії рятувальників краю, завдяки яким вдалося урятувати з води понад 10 людських життів. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області.

Щоб підтримувати високий рівень готовності для порятунку людей на водних об’єктах, в підрозділах Головного управління ДСНС у Рівненській області постійно проводяться практичні тренування особового складу. Так, 23 червня співробітники 19-ї державної пожежно рятувальної частини міста Костопіль відпрацювали дії з порятунку потопаючого на річці Замчисько районного центру.

За легендою навчань, під час відпочинку на березі річки один юнак з компанії молодих людей вирішив поплавати. Віддалившись понад 15 метрів від берега, чоловік відчув зле і почав тонути. Його друзі вчасно це помітили та зателефонували на «101». Співробітники ДСНС, які терміново прибули на місце події, на рятувальному човні швидко дісталися потерпілого, підняли його з води та доправили на суходіл. Застосувавши реанімаційні заходи, рятувальники привели потерпілого до тями, після чого передали його лікарям швидкої медичної допомоги.

Актуально

Працівники «Рівненської АЕС» потребують житла

Працівників «Рівненської АЕС» не можуть в повному обсязі забезпечити житлом. Про це повідомив під час …

Залишити коментар