Головна » Новини » У липні відбудеться жеребкування по розподілу землі між учасниками АТО

У липні відбудеться жеребкування по розподілу землі між учасниками АТО

земля

 Рішенням Рівненської міської ради від 26 лютого 2015 року № 4916 затверджено Порядок розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ями, члени яких загинули під час участі в антитерористичній операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

    У відповідності до пункту 1 розділу 3 Порядку, розподіл земельних ділянок між учасниками бойових дій проводиться шляхом жеребкування. Жеребкування проводиться відповідно до номера в єдиному реєстрі.

    Жеребкування відбудуться 9 та 10 липня 2015 року о 9.00 год. в приміщенні КЗ «Рівненський міський палац культури» (вул. Гагаріна, 6).

    До проведення жеребкування допускаються особи – учасники бойових дій (або їхні довірені особи, повноваження яких підтверджені відповідними документами).

Для участі в жеребкуванні учасники бойових дій зобов’язані пред’явити паспорт та посвідчення учасника бойових дій і подати нотаріально засвідчену копію посвідчення учасника бойових дій.

   Документи для участі в жеребкуванні повинні бути подані не пізніше як за 10 робочих днів до дати його проведення.

  

 


Актуально

У Рівному презентуватимуть “Клеванську старовину”

23 лютого 2018 року, о 14-й годині, в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею (вул. Драгоманова, …

Залишити коментар