Головна » Новини » Закон про позбавлення Януковича звання президента України набув чинності

Закон про позбавлення Януковича звання президента України набув чинності

6198Наразі Янукович перебуває в Росії.

Набув чинності закон про позбавлення колишнього глави держави Віктора Януковичазвання президента України. Відповідну постанову було опубліковано в парламентській газеті Голос України, в середу, 17 червня.

Закон про позбавлення Януковича звання президента прийняла Верховна Рада України в лютому 2015 року, він набирає чинності з моменту публікації. Згідно з Конституцією, звання глави держави охороняється законом і зберігається довічно, за винятком президента, усуненого в результаті імпічменту.

Депутати ухвалили, що Янукович самоусунувся від виконання своїх обов’язків, а за законом про люстрацію він узурпував владу і привів до підриву основ національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, Янукович залишив Україну 22 лютого 2014 року в результаті революції. Тоді він написав заяву, що відмовляється від президентства. Пізніше Янукович у своїх заявах продовжував говорити, що є легітимним президентом України, оскільки в країні відбулося військове захоплення влади.

Наразі Янукович перебуває в Росії. Він також оголошений в міжнародний розшук Інтерполом. У разі виїзду за територію Росії він повинен бути затриманий.


Актуально

У Рівному планують зробити комунальне життя Рівного якісним!

Аби надати можливість рівнянам знайомитися із корисною та цікавою інформацією щодо діяльності житлово-комунальних підприємств, ОСББ, …

Залишити коментар