Головна » Новини » У місті Дубно пільговики можуть їздити у пасажирському транспорті без часових обмежень

У місті Дубно пільговики можуть їздити у пасажирському транспорті без часових обмежень

пенсінериОрганами прокуратури Рівненської області вжито заходів представницького характер, щодо поновлення права пільгової категорії громадян у м. Дубно на безкоштовний проїзд у пасажирському транспорті.

 

Зокрема, за позовом Дубенського міжрайонного прокурора Рівненський окружний адміністративний суд визнав незаконним та скасував рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради, щодо  плати за проїзд у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян.

Так, для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни, пенсіонерів, військовослужбовців та членів їх сімей встановлювався з 9 по 17 год. тариф на перевезення на міських та приміських маршрутах у розмірі 1 грн. Крім того, як встановлено під час судового розгляду справи, в інший проміжок часу з пасажирів даної категорії перевізниками стягувалася плата у розмірі 3 грн.

Однак, працівники прокуратури Рівненської області, які забезпечували розгляд справи у суді, довели, що такі дії є порушенням вимог Конституції та низки Законів України, якими передбачено пільгове право громадян на безкоштовне перевезення на автобусних маршрутах загального користування без обмежень.


Актуально

У Рівному в кульовій стрільби змагалися особливі спортсмени

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат області з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху та …

Залишити коментар