Головна » Новини » Культура » У Рівному змагалися ветерани спорту

У Рівному змагалися ветерани спорту

image_48_На стадіоні «Авангард» легкоатлети-ветерани різних вікових груп змагалися у бігу на різні дистанції, метанні списа, штовханні ядра та потрійному стрибку. Усі вони стали учасниками змагань з легкої атлетики спортивно-масового фестивалю серед ветеранів фізичної культури і спорту Рівненщини.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

У своїх дисциплінах та вікових групах переможцями стали: рівняни Микола Трофимчук, Сергій Озарчук, Олександр Вєтров, Леонід Загайкевич, Петро Михальчук, Ніна Шашкевич, костопільчанин Валерій Несторенко та Юрій Ляшук з Млинова. Володимир Чиченін з Сарн показав себе найбільш універсальним легкоатлетом, – йому дісталися найвищі нагороди у бігу на 400 метрів, метанні списа та потрійному стрибку.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області.

image_13_

Актуально

В PlayStation створить віртуальний проект про Чорнобиль ( ВІДЕО )

Система PlayStation анонсувала реліз віртуального проекту, який буде присвячений Чорнобилю та трагедії, яка там трапилась …

Залишити коментар